Proč se učit Anglicky nebo proč se učit cizí jazyk.

To je vskutku věčná otázka. Klade si jí snad každý.

Angličtina je základní dorozumívací jazyk.

S angličtinou se dnes dorozumíte prakticky všude, a to je hlavní důvod, proč se rozhodnout pro její studium, nebo ve studiu angličtiny pokračovat. To si stále více lidí uvědomuje, a tak výuka angličtiny získává na oblíbenosti. 

Angličtina je rodným jazykem obrovského množství lidí, mnoho dalších lidí na světě se tento jazyk učí. Dorozumět se anglicky můžete s každým pátým člověkem na planetě. Ale existuje řada dalších důvodů, proč byste měli angličtinu umět.

Většina filmů, seriálů a písníček je v angličtině. 

Rovněž literatura je překládána a publikována převážně v angličtině a to hlavně odborná literatura. Nakonec Vám nic nezbude než se Angličtinu naučit pokud budete chtít v oboru držet krok se světem.

Anglický jazyk budete potřebovat k práci, protože spousta potenciálních zaměstnavatelů vyžaduje znalost tohoto světového jazyka. Anglicky se totiž budete dorozumívat s obchodními partnery a co víc, možná vás zaměstnavatel pošle na pracovní cestu do zahraničí. Čím více máte znalostí, tím lepší uplatnění máte na trhu práce, a tím i lepší platové podmínky.

Angličtina je jazyk internetu.

Internet využíváme k vyhledávání různých informací, na českých webech však často potřebné informace nenajdeme. Angličtina Vám odemkne mnoho stránek s potřebnými informacemi.

Např. v oblíbené Wikipedii je v současnosti cca 4 miliony článků anglicky, jen něco přes 1 milion francouzsky a zhruba stejně tak německy. Česky je cca 200 tisíc článků. Anglické články jsou navíc řádově častěji editované a díky tomu i přesnější, aktuálnější, srozumitelnější a relevantnější.

Budete vždy v obraze, dříve než ti ostatní.

Angličtina je nejpoužívanější jazyk ve výpočetní technice.

Anglický jazyk je nejžádanější jazyk pro studium i zaměstnání.

S angličtinou se vám bude cestovat jedna radost. Stačí si vybrat jednu ze 45 zemí, kde je angličtina oficiálním jazykem a budete se cítit jako ryba ve vodě.

Navíc – angličtina není tak komplikovaná, jak se na první pohled zdá. Na světe jsou mnohem složitější jazykové struktury.

Nejčastějším důvodem proč se lidi nechtějí učit anglicky je strach mluvit. A právě zde Vám pomůže individuální výuka, kde se rozmluvíte i kdyby jste nechtěli. A když se začnete zlepšovat a stoupne Vám sebevědomí, to bude teprve zábava. Budete mít pocit jako by lana Angličtina pro Vás přirozená a narodili jste se s ní.

Navíc se nemusíte trmácet cestou do školy v nepřízni počasí, ušetříte spoustu času a peněz za dopravu. Online Kurzy dnes posouvají výuky do jiného rozměru.

Kurzy jsou koncipovány tak, aby pomohly naprostým začátečníkům i pokročilým studentům, kteří se chtějí zlepšit nebo si zopakovat určitou gramatiku.

Díky jasnému plánu a cíli výuky zaznamenáte rychlý posun. Angličtina on-line vás připraví na mezinárodní zkoušky – Cambridgské zkoušky, zkoušku z business angličtiny a další.